Recenze


Místo pro Váš názor

Datum: 27.07.2015

Vložil: Petra

Titulek: svatební fotografie

My moc moc děkujeme úžasnému fotografovi panu Bílovi...co se týče naší svatby nestaral se jen o fotky, ale poradil v mnoha věcech, dovezl si i své rekvizity. Za dobré rady a pomoc děkujeme také. Dokázal uklidnit a vůbec jsme se před ním nestyděli, což bylo pro nás velmi důležité, že díky němu jsme se cítili uvolněně. A HLAVNĚ byl mi jako nevěstě velkou oporou!!! TAKŽE VELKÉ DÍKY PATŘÍ PANU FOTOGRAFOVI!!! my jsme byli nadmíru spokojeni a můžeme jen doporučit! ;)

—————

Datum: 02.03.2015

Vložil: Kateřina a Jakub

Titulek: Focení miminek

U pana Petra jsme nechávali fotit naší čtyřtýdenní dcerku. Všechno probíhalo v duchu pohody a klidu. S maličkou jsme měly na všechno čas. Jeho přístup k maličké byl ne jen profesionální ale také lidský. Fotografie byly povedené. A další focení bude také probíhat pod křídly pana Petra. Moc doporučujem

—————

Datum: 01.09.2014

Vložil: Katka

Titulek: Focení pro radost

Focení jsem si moc užila a výsledné fotky se mi moc líbily. Pan fotograf je velmi profesionální a příjemný. Jde vidět, že ho tato práce baví a dává si na všem záležet. Pokud se budu chtít někdy v budoucnu opět fotit, určitě se obrátím právě na pana Bílu :)

—————

Datum: 29.08.2014

Vložil: Denisa

Titulek: Focení s rodinkou

Byyi jsem s manželem poprvé u fotografa i s naším prckem a byly jsme mile překvapeni, opravdu fantastický a profesionální přístup, fotky se moc povedly... :)

—————

Datum: 11.06.2014

Vložil: Simona

Titulek: Skolni tablo

Bylo to moje první focení v nějakém atelieru. Bylo to fajn a pan fotograf byl v pohodě, kdyz jsem nevěděla co a jak, tak poradil. :) Dost příjemná atmosféra.

—————

Datum: 11.06.2014

Vložil: Adriana

Titulek: Školní focení

Pan fotograf byl příjemný a myslím,že jsme si všichni focení užili.
Bylo to takové uvolněné a pan fotograf byl vstřícný :)
Bylo to fajn

—————

Datum: 09.05.2014

Vložil: Lukáš

Titulek: Moje první focení

Byly mi dva měsíce a focení jsem si užil. Líbilo se mi, jak na mě blikaly ty světla a jak byl na mě pan fotograf velmi hodný. :) S miminky to opravdu umí :)

—————